Zieloni Zborowskie Gospodarze
Unia Lisowice Goście

Andrzej Panek Fizjoterapeuta

08.04.2018

W dzisiejszym meczu pokonujemy Zielonych Zborowskie 2:4.Mecz odbył się nie jak przewidywano w Ciasnej a u nas.Początek pokazał ze nie będzie to łatwa przeprawa.Unia narzuciła swój styl gry utrzymując się długo przy piłce przy czym oddając kilka groźnych strzałów na bramkę.Zieloni wyprowadzali nieliczne kontry. Na prowadzenie wychodzimy dopiero w 44 minucie.Po zmianie stron "gospodarze" czyli Zieloni pokazali ze nie zamierzają tanio sprzedać skóry i szybko wyrównali jednak to rozwścieczyło drużynę Lisowic która szybko odpowiedziała golem na 1:2.Nasi zawodnicy na tym nie poprzestali dokładając kolejne trafienia.Unia utrzymywała pewny wynik 1:4 i włączyła "tryb eko" czyli  szanowanie piłki w środkowej strefie boiska.W 83 minucie po własnym błędzie tracimy gola na 2:4.Do końca meczu wynik się nie zmienia i odnosimy cenne zwycięstwo.