zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Dron-Har Droniowice
Żwirex Hadra
6:2
Dragon Rusinowice
Tajfun Harbułtowice
1:3
Victoria Strzebiń
Płomień Borowe
0:0
LKS Wierzbie
Unia Lisowice
1:0
Zieloni Zborowskie
Promień II Glinica
0:1
Śląsk Koszęcin
Unia Lubecko
1:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Rusinowice
Pauza
Śląsk Koszęcin
3:1
Dron-Har Droniowice
Unia Lubecko
2:3
Zieloni Zborowskie
Victoria Strzebiń
3:1
Unia Lisowice
LKS Wierzbie
2:7
Żwirex Hadra
Płomień Łagiewniki Wielkie
1:1
Płomień Borowe
Promień II Glinica
3:1
Tajfun Harbułtowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Wierzbie
Żwirex Hadra
6:1
Płomień Łagiewniki Wielkie
Tajfun Harbułtowice
1:1
Śląsk Koszęcin
Płomień Borowe
2:3
Zieloni Zborowskie
Unia Lisowice
3:1
Promień II Glinica
Dron-Har Droniowice
1:2
Dragon Rusinowice
Unia Lubecko
3:4
Victoria Strzebiń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Łagiewniki Wielkie
Pauza
Śląsk Koszęcin
5:0
Dragon Rusinowice
Żwirex Hadra
8:0
Zieloni Zborowskie
Tajfun Harbułtowice
0:2
Unia Lisowice
Victoria Strzebiń
4:2
Płomień Borowe
LKS Wierzbie
6:0
Dron-Har Droniowice
Promień II Glinica
8:1
Unia Lubecko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zieloni Zborowskie
Żwirex Hadra
3:2
Victoria Strzebiń
Dragon Rusinowice
0:6
LKS Wierzbie
Płomień Borowe
0:1
Promień II Glinica
Unia Lisowice
4:1
Śląsk Koszęcin
Dron-Har Droniowice
4:1
Płomień Łagiewniki Wielkie
Unia Lubecko
3:3
Tajfun Harbułtowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Strzebiń
Pauza
Śląsk Koszęcin
5:0
LKS Wierzbie
Tajfun Harbułtowice
3:0
Płomień Borowe
Unia Lisowice
5:2
Unia Lubecko
Dron-Har Droniowice
9:1
Zieloni Zborowskie
Płomień Łagiewniki Wielkie
0:3
Dragon Rusinowice
Promień II Glinica
0:2
Żwirex Hadra
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Promień II Glinica
Żwirex Hadra
6:1
Tajfun Harbułtowice
Dragon Rusinowice
2:2
Zieloni Zborowskie
LKS Wierzbie
4:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
Dron-Har Droniowice
3:2
Victoria Strzebiń
Płomień Borowe
2:3
Unia Lisowice
Unia Lubecko
1:9
Śląsk Koszęcin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Harbułtowice
Pauza
Śląsk Koszęcin
6:1
Płomień Łagiewniki Wielkie
Unia Lisowice
2:4
Żwirex Hadra
Victoria Strzebiń
4:0
Dragon Rusinowice
LKS Wierzbie
5:1
Zieloni Zborowskie
Promień II Glinica
6:1
Dron-Har Droniowice
Unia Lubecko
2:1
Płomień Borowe
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Unia Lisowice
Dragon Rusinowice
4:0
Promień II Glinica
Płomień Borowe
2:5
Śląsk Koszęcin
Żwirex Hadra
11:1
Unia Lubecko
LKS Wierzbie
1:2
Victoria Strzebiń
Dron-Har Droniowice
1:5
Tajfun Harbułtowice
Płomień Łagiewniki Wielkie
2:6
Zieloni Zborowskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Lubecko
Pauza
Śląsk Koszęcin
4:0
Zieloni Zborowskie
Tajfun Harbułtowice
1:3
Dragon Rusinowice
Płomień Borowe
1:3
Żwirex Hadra
Unia Lisowice
3:0
Dron-Har Droniowice
Victoria Strzebiń
0:3*
Płomień Łagiewniki Wielkie
Promień II Glinica
0:1
LKS Wierzbie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień Borowe
Żwirex Hadra
3:4
Śląsk Koszęcin
Dragon Rusinowice
2:2
Unia Lisowice
Victoria Strzebiń
0:4
Zieloni Zborowskie
LKS Wierzbie
5:1
Tajfun Harbułtowice
Dron-Har Droniowice
7:3
Unia Lubecko
Płomień Łagiewniki Wielkie
2:3
Promień II Glinica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Żwirex Hadra
Pauza
Śląsk Koszęcin
5:0
Victoria Strzebiń
Tajfun Harbułtowice
3:0*
Płomień Łagiewniki Wielkie
Płomień Borowe
1:0
Dron-Har Droniowice
Unia Lisowice
7:0
LKS Wierzbie
Promień II Glinica
3:5
Zieloni Zborowskie
Unia Lubecko
0:1
Dragon Rusinowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Śląsk Koszęcin
Dragon Rusinowice
2:3
Płomień Borowe
Tajfun Harbułtowice
6:2
Zieloni Zborowskie
Victoria Strzebiń
4:3
Promień II Glinica
LKS Wierzbie
5:0
Unia Lubecko
Dron-Har Droniowice
1:4
Żwirex Hadra
Płomień Łagiewniki Wielkie
1:3
Unia Lisowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dron-Har Droniowice
Pauza
Śląsk Koszęcin
3:2
Promień II Glinica
Dragon Rusinowice
0:4
Żwirex Hadra
Zieloni Zborowskie
2:4
Unia Lisowice
LKS Wierzbie
1:3
Płomień Borowe
Tajfun Harbułtowice
1:2
Victoria Strzebiń
Płomień Łagiewniki Wielkie
1:2
Unia Lubecko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Rusinowice
Pauza
Unia Lisowice
2:3
Victoria Strzebiń
Żwirex Hadra
5:1
LKS Wierzbie
Zieloni Zborowskie
4:2
Unia Lubecko
Dron-Har Droniowice
0:3*
Śląsk Koszęcin
Tajfun Harbułtowice
0:4
Promień II Glinica
Płomień Borowe
7:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzbie
Pauza
Unia Lubecko
1:0
Victoria Strzebiń
Śląsk Koszęcin
6:1
Tajfun Harbułtowice
Dragon Rusinowice
3:0*
Dron-Har Droniowice
Zieloni Zborowskie
2:1
Płomień Borowe
Płomień Łagiewniki Wielkie
1:3
Żwirex Hadra
Promień II Glinica
0:4
Unia Lisowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Łagiewniki Wielkie
Pauza
Dragon Rusinowice
1:3
Śląsk Koszęcin
Unia Lisowice
3:5
Tajfun Harbułtowice
Zieloni Zborowskie
2:3
Żwirex Hadra
Dron-Har Droniowice
0:3*
LKS Wierzbie
Płomień Borowe
4:2
Victoria Strzebiń
Unia Lubecko
2:4
Promień II Glinica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Zborowskie
Pauza
Śląsk Koszęcin
6:1
Unia Lisowice
Żwirex Hadra
4:2
Victoria Strzebiń
LKS Wierzbie
0:3
Dragon Rusinowice
Tajfun Harbułtowice
2:1
Unia Lubecko
Płomień Łagiewniki Wielkie
3:0*
Dron-Har Droniowice
Promień II Glinica
0:2
Płomień Borowe
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Strzebiń
Pauza
Żwirex Hadra
4:1
Promień II Glinica
Dragon Rusinowice
4:4
Płomień Łagiewniki Wielkie
Zieloni Zborowskie
3:0*
Dron-Har Droniowice
LKS Wierzbie
1:5
Śląsk Koszęcin
Płomień Borowe
1:2
Tajfun Harbułtowice
Unia Lubecko
2:4
Unia Lisowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień II Glinica
Pauza
Śląsk Koszęcin
4:0
Unia Lubecko
Unia Lisowice
7:0
Płomień Borowe
Zieloni Zborowskie
0:3
Dragon Rusinowice
Dron-Har Droniowice
0:3*
Victoria Strzebiń
Tajfun Harbułtowice
1:1
Żwirex Hadra
Płomień Łagiewniki Wielkie
3:2
LKS Wierzbie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Harbułtowice
Pauza
Dragon Rusinowice
0:2
Victoria Strzebiń
Płomień Łagiewniki Wielkie
1:2
Śląsk Koszęcin
Żwirex Hadra
4:1
Unia Lisowice
Zieloni Zborowskie
0:2
LKS Wierzbie
Dron-Har Droniowice
0:3*
Promień II Glinica
Płomień Borowe
6:0
Unia Lubecko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Lisowice
Pauza
Unia Lubecko
0:5
Żwirex Hadra
Śląsk Koszęcin
4:2
Płomień Borowe
Zieloni Zborowskie
2:1
Płomień Łagiewniki Wielkie
LKS Wierzbie
0:7
Victoria Strzebiń
Tajfun Harbułtowice
3:0*
Dron-Har Droniowice
Promień II Glinica
2:0
Dragon Rusinowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Lubecko
Pauza
Śląsk Koszęcin
3:1
Zieloni Zborowskie
Żwirex Hadra
6:0
Płomień Borowe
Dragon Rusinowice
0:5
Tajfun Harbułtowice
LKS Wierzbie
0:2
Promień II Glinica
Dron-Har Droniowice
0:3*
Unia Lisowice
Płomień Łagiewniki Wielkie
5:4
Victoria Strzebiń
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Borowe
Pauza
Śląsk Koszęcin
0:3
Żwirex Hadra
Unia Lisowice
1:3
Dragon Rusinowice
Zieloni Zborowskie
0:4
Victoria Strzebiń
Tajfun Harbułtowice
0:0
LKS Wierzbie
Promień II Glinica
2:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
Unia Lubecko
3:0*
Dron-Har Droniowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Żwirex Hadra
Pauza
Śląsk Koszęcin
3:0
Victoria Strzebiń
Dragon Rusinowice
1:2
Unia Lubecko
Zieloni Zborowskie
1:3
Promień II Glinica
LKS Wierzbie
1:3
Unia Lisowice
Dron-Har Droniowice
0:3*
Płomień Borowe
Płomień Łagiewniki Wielkie
1:4
Tajfun Harbułtowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Koszęcin
Pauza
Unia Lisowice
3:0*
Płomień Łagiewniki Wielkie
Żwirex Hadra
3:0*
Dron-Har Droniowice
Tajfun Harbułtowice
5:1
Zieloni Zborowskie
Płomień Borowe
3:0
Dragon Rusinowice
Promień II Glinica
1:4
Victoria Strzebiń
Unia Lubecko
4:1
LKS Wierzbie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości