Autor:

Roonie10

Utworzono:

01.10.2018

W dzisiejszym meczu przegrywamy z rezerwami Glinicy 0:1.Początek meczu to dominacja naszych zawodników którzy nie wykorzystują swoich sytuacji trafiając dwa razy w słupek.Po 20 minutach goście zaczynają dochodzić do swoich sytuacji i w 26 minucie po wyprowadzeniu kontrataku obejmują prowadzenie.Do końca pierwszej połowy gra toczy się głównie w środku boiska z nielicznymi akcjami naszego zespołu.Po zmianie stron nasi zawodnicy od razu ruszają do ataku jednak już w pierwszej sytuacji znów trafiamy w słupek.Późniejszy fragment meczu to nieliczne akcje naszego zespołu.W ok 70 minucie znów przejmujemy inicjatywę lecz na nasze nieszczęście nie wykorzystujemy dogodnych sytuacji trafiając w boczną siatkę a także w poprzeczkę.Ostatnie minuty to heroiczne ataki naszej drużyny lecz bramkarz Glinicy miał dziś swój dzień i do końca spotkania zachował czyste konto co powoduje naszą porażkę.
Po meczu można by rzec że brakło dziś szczęścia w niektórych sytuacjach ale też i gra nie była taka jak wszyscy oczekiwali.Kibiców przyzwyczailiśmy do wygranych i pozycji lidera dlatego rozumiemy ich złość pomeczową lecz należy pamiętać że przed sezonem nikt nie przypuszczał że po takiej przebudowie drużyny będziemy w czołówce.Po takim meczu wiemy że jeszcze sporo pracy na treningach przed nami.W tabeli spadamy na trzecią pozycję.
Ciekawostką meczu jest to że Unia Lisowice nie strzeliła gola pierwszy raz od 40 spotkań.Ostatni meczw którym nie zdobyliśmy bramki odbyło się w Klasie A z Orłem Psary Babienica tj 23 kwietnia 2017 gdzie przegraliśmy 0:4.
                                                               Dziękujemy kibicom za przybycie na mecz !