Autor:

Roonie10

Utworzono:

27.08.2018

W dzisiejszym spotkaniu pewnie pokonujemy w derbowym pojedynku 5:2 Płomień Łagiewniki Wielkie.Od początku ruszyliśmy do ataków na bramkę gości jednak dobrze spisywał się ich bramkarz. W 15 minucie po ładnej akcji zespołu kończymy ją strzałem w same okienko i prowadzimy 1:0.Później gra się nieco wyrównała z lekką przewagą gospodarzy.W ok 35 minucie po jednej z nielicznych akcji gości tracimy bramkę na 1:1. Naszych zawodników to podrażniło i już 2 min później znowu prowadzimy.Do przerwy mimo kilku naszych prób nie udało się już nic strzelić i prowadzimy 2:1.
Po zmianie stron od razu rzuciliśmy się do ataków drużyny z Łagiewnik czego efektem jest gol w 53 minucie.Później gra się nie zmienia i cały czas jesteśmy na połowie gości robiąc piękne dla oka akcje.W 73 minucie dokładamy gola na 4:1 Unia cały czas przeważała nie dopuszczając Płomienia pod swoje pole karne w 81 minucie po szybkim wyjściu z akcją kończymy ją bramką na 5:1.Do końca meczu przeważamy jednak w 90 minucie dopuszczamy do rzutu rożnego gości którzy strzelają gola na 5:2 ustalając tym samym wynik końcowy.Zwycięstwo jednak jest zasłużone i mogło być nawet wyższe.Miejmy nadzieję że tak grającą Unię będziemy oglądać jak najdłużej.w tabeli po dwóch kolejkach zajmujemy drugą pozycję.Za tydzień zagramy z prowadzącym Rybakiem Ciasna.
W drużynie zadebiutował dziś 16-sto letni Sebastian Zając.

Dziękujemy kibicom za liczną obecność !!!