Autor:

Roonie10

Utworzono:

18.06.2018

Nikogo nie może już to dziwić że na ostatni mecz sezonu po raz kolejny wychodzimy w 10-tkę.Początek spotkania to totalna dominacja gości czego efektem jest szybka bramka.Nasi zawodnicy zaczęli stwarzać kilka sytuacji bramkowych ale nie kończyli ich nawet strzałem na bramkę.W ok 30 minucie dojeżdża do nas 11-sty zawodnik i mogliśmy już grać pełnym składem.Płomień do przerwy dyktował grę próbując strzelić drugą bramkę jednak na nasze szczęście im się to nie udało.Po zmianie stron Unia nieco się przebudziła próbując szybko wyrównać jednak nic nie wpadło a mało tego Łagiewniki wykorzystały nasze gapiostwo wykonując szybko rzut wolny który zamieniają na gola.Unię to podrażniło czego efektem jest gol w ok 65 minucie na 1:2.Nasi zawodnicy cały czas próbowali jednak nic nie wpadało do bramki.W ok 80 minucie goście wyszli z kontrą którą zamienili na bramkę.Do końca spotkania Płomień miał wynik pod kontrolą i zasłużenie wygrał to spotkanie 1:3. W trakcie spotkania nasz sztab szkoleniowy został poinformowany że jeden z zawodników Łagiewnik gra na innym nazwisku więc  postanowiliśmy sprawdzić dowody przeciwników co nam to potwierdziło.Sędzia odnotował to w sprawozdaniu i prawdopodobnie dostaniemy zwycięstwo walkowerem.Trochę jest to przykra sytuacja ponieważ myśleliśmy że w Derbach wszystko odbędzie się Fair Play, tym bardziej że był to mecz o "pietruszkę.Po meczu odbyło się zakończenie sezonu który nie był do końca taki jak oczekiwaliśmy ale najważniejsze że zawodnicy dobrze się bawili mimo tylu problemów jakie mieliśmy głównie wiosną.Szczególnie dziękujemy zawodnikom którzy byli z drużyną do końca mimo że nie graliśmy już o nic, jednocześnie jesteśmy rozczarowani zawodnikami którzy nie wiedząc czemu odpuścili końcówkę sezonu.Więcej informacji dodamy za kilka dni w "podsumowaniu sezonu". Dziękujemy kibicom za przybycie na mecz !

*Ostateczna decyzja zapadła 28.06.2018 Przyznano nam walkower za udział zawodnika gości nie zgłoszonego do rozgrywek (zagrał na karcie innego zawodnika)