Autor:

Roonie10

Utworzono:

14.05.2018

W dzisiejszym spotkaniu pewnie pokonujemy Płomień Borowe 7:0.Mecz od początku pod nasze dyktando i to my stwarzamy sobie dogodne sytuacje bramkowe.Marnujemy kilka sytuacji bramkowych jednak do przerwy udaje się strzelić dwa gole.Warto wspomnieć również fakt że do naszej bramki po dwóch latach wrócił Fabian Kowolik który w ok 43 minucie obronił rzut karny. Po zmianie stron gra się nie zmienia i szybko zdobywamy kolejne bramki totalnie dominując nad rywalem.Na przełomie minuty 60 a 70 goście stwarzają kilka groźnych sytuacji jednak nasza obrona była dziś szczelna.W ostatnich minutach stwarzamy kilka sytuacji bramkowych i udaje się dołożyć jeszcze 2 gole.Ostatecznie wygrywamy pewnie 7:0.Niestety znów byliśmy zmuszeni grać "gołą 11-stką" wiadomo kontuzje kartki komunie, jednak drużyna pokazała że mimo braków kadrowych potrafimy zdominować mecz.