Autor:

Roonie10

Utworzono:

03.05.2018

W dzisiejszym meczu zostaliśmy totalnie zdeklasowani przez Śląsk Koszęcin.Mecz od początku bardzo wyrównany i nic nie wskazywało na taki obrót sprawy.Do ok 30 minuty widniał wynik 0:0. Ostatnie 10 minut to coraz lepsza gra gospodarzy czego efektem są dwie bramki w 3 minuty.W przerwie jesteśmy zmuszeni dokonać dwóch i w tym meczu jedynych zmian.Po zmianie stron nasza drużyna zagrała dobrze do straconej bramki na 3:0 która nas totalnie dobiła.Śląsk widząc załamanie naszych zawodników totalnie to wykorzystał dokładając dwie bramki. od 67 minuty jesteśmy zmuszeni grać w 10-tkę ponieważ kontuzji doznał nasz bramkarz.W 73 minucie zdobywamy bramkę z rzutu karnego jednak jak sie okazało była to bramka na "otarcie łez".W doliczonym czasie gry Śląsk dokłada kolejnego gola i ostatecznie przegrywamy 6:1.Ten mecz dobitnie pokazał nam że nie mamy co liczyć na powrót do A klasy.Drużynie Śląska należy pogratulować ponieważ zagrali fenomenalne spotkanie. Naszych kibiców prosimy o wspieranie naszych zawodników w trudnych chwilach a nie krytykowanie ich za grę.Już przed rundą wiosenną widzieliśmy że czeka nas ciężka runda poprzez braki kadrowe więc w tym przypadku krytyka kibiców jest zbędna... W niedzielę zagramy z Unią Lubecko o godz 14:00 na boisku w Łagiewnikach Wielkich.