Autor:

Roonie10

Utworzono:

30.04.2018

W dzisiejszym meczu przegrywamy z Tajfunem Harbułtowice 3:5.Spotkanie od początku dobrze ułożyło się dla gości którzy szybko strzelili nam dwie bramki.Nasi zawodnicy wychodzili z nielicznymi kontrami po której udało się wywalczyć rzut karny i pewnie wykorzystać.Do przerwy przegrywamy 1:2.Po zmianie stron Unia szybko narzuciła swój styl gry doprowadzając do wyrównania.Po kilku minutach goście przejęli piłkę w środku boiska wyprowadzając groźną akcję zdobywają bramkę na 2:3.Tajfun poczuł się pewnie i dołożył szybko czwartą bramkę. Unia nie potrafiła zareagować mało tego sędzia dyktuje dyskusyjną jedenastkę którą wykorzystują goście.Ostatnie 10 minut to gra Unii jednak udało się strzelić tylko jedną bramkę.Ostatecznie przegrywamy zasłużenie 3:5.