Autor:

Roonie10

Utworzono:

05.11.2017

W dzisiejszym derbowym pojedynku wygrywamy 1:3.Spotkanie od początku nam się nie układało było dużo niedokładności w podaniach i w wykończeniach akcji.W ok 20 minucie sensacyjnie za sprawą 15-sto letniego Dawida Skubała który trafił do pustej bramki Płomień prowadzi.Goście cały czas prowadzą grę jednak brakuje wykończenia i do przerwy przegrywamy 1:0.Chwilę po zmianie stron strzałem z dystansu doprowadzamy do wyrównania i to nasi zawodnicy przeważają.W 65 minucie spotkania wychodzimy na prowadzenie i od tej pory totalnie dominujemy nad Płomieniem oddając kilka groźnych strzałów.W 85 minucie strzelamy gola na 1:3 tym samym uspokajając grę.Do końca meczu wynik się nie zmienił i zasłużenie wygrywamy Derby,choć o zwycięstwo nie było łatwo.

Dziękujemy kibicom za przybycie na Derby !