Autor:

Roonie10

Utworzono:

29.10.2017

Chyba nikt nie spodziewał się takiego wyniku po dzisiejszym meczu.Gospodarze grali ostatni mecz u siebie i chcieli godnie zaprezentować się przed swoimi kibicami.Mecz już od początku poukładał się po naszej myśli systematycznie stwarzaliśmy sobie okazje do zdobycia bramek jednak dobrze spisywał się bramkarz przyjezdnych.Do przerwy prowadzimy pewnie 3:0.Goście nie oddali nawet celnego strzału.Po zmianie stron nasza drużyna od razu ruszyła do ataku stwarzając kilka dogodnych sytuacji bramkowych.Między 60' a 70' minutą spotkania nasi zawodnicy praktycznie każdą sytuację bramkową zamieniali na gola.Goście wyprowadzali nieliczne groźne kontry jednak dobrze dysponowany był nasz bramkarz.Ostatecznie wygrywamy 7:0 po znakomitej grze zarówno w ofensywie jak i defensywie.Taki mecz był naszej drużynie bardzo potrzebny aby nabrać większej pewności siebie na ostatnie dwa spotkania.W tabeli mamy 22 pkt dzięki temu awansowaliśmy na trzecią pozycję.Za tydzień zapraszamy do Łagiewnik Wielkich na Derby Gminy.