Autor:

Roonie10

Utworzono:

21.10.2017

W dzisiejszym meczu notujemy pierwszy remis w sezonie.Początek wyśmienity dla gospodarzy bo już od drugiej minuty objęli prowadzenie wykończając swoją akcję.Unia z minuty na minutę się rozkręcała i stwarzała groźne sytuacje bramkowe jednak nieskutecznie.Dragon wychodził z nielicznymi kontrami.W 42 minucie po faulu w polu karnym wykorzystujemy jedenastkę.W 43 minucie z boiska za wyzwiska sędziego wylatuje zawodnik gospodarzy.remis 1:1 do przerwy to sprawiedliwy wynik.Po zmianie stron Unia przejęła inicjatywę jednak znów brak wykończenia sytuacji.Wok 58 minucie jeden z stoperów wybija piłkę z własnej połowy uderzając ją tak precyzyjnie że ta wpada do naszej bramki. W 70 minucie po ładnej akcji zdobywamy bramkę na 2:2.Do końca meczu mino naszych prób wynik się nie zmienił.