Autor:

Roonie10

Utworzono:

01.10.2017

Opis meczu zaczniemy dość nietypowo ponieważ w trakcie przywitania z rywalami jeden z sędziów mówi do naszego zawodnika "jesteś dziś na celowniku" Sytuacja ta cięgnie się od meczu w klasie A gdzie przez błędy sędziów spadliśmy i trochę z nerwów kilku zawodników nie wytrzymało wtedy.Dla nas ta sytuacja jest dziwna ponieważ nasz zawodnik został już ukarany za tamto spotkanie dyskwalifikacją na dwa mecze więc dlaczego sędziowie dalej ciągną te sprawę ???

Spotkanie od początku należało pod nasze dyktando i juz w 10 minucie prowadzimy po rzucie karnym.Goście szybko odpowiedzieli i zrobiło się 1:1.Nasi zawodnicy prowadzili oddając kilka strzałów gdzie 3 z nich lądowały na słupku rywala.W ok 32 minucie doszło do dziwnej sytuacji zawodnik rywali uderza specjalnie piłką naszego obrońcę w twarz a ten nie wytrzymując odpycha go rękami. Nasz zawodnik dostaje za to czerwoną kartkę a rywal nic... Po zmianie stron goście w przewadze ruszyli na nas i w 52 minucie obejmują prowadzenie. Przy stanie 3:1 dla gości Unia zaczęła dominować i stwarzać dogodne sytuacje.W 89 minucie strzelamy gola na 3:2 i stawiamy wszystko na "jedną kartę" goście wychodzą z kontrą trafiają na 4:2 i takim sposobem przegrywamy pierwszy mecz u siebie.Każdy kibic z boku widział że gdyby nie błąd sędziego z 32 minuty który mógł wyrzucić z boiska także zawodnika Hadry to mecz mógłby mieć inny przebieg...